Zombruk Adam Płocki to firma  mocno identyfikująca się z miastem Reda. Tutaj firma działająca początkowo jako Zakład Oczyszczania Miasta Reda rozpoczęła swoją działalność w roku 1991.

Firma jest dynamiczna i nie obawiamy się zmian. W 2005 roku zmieniliśmy nazwę na Zombruk Adam Płocki, a podstawowym profilem działalności stało się budownictwo drogowe, ze szczególnym uwzględnieniem nawierzchni z kostki brukowej.

Jednym z wielu atutów naszej firmy jest połączenie nowoczesności z tradycją. Nowoczesne rozwiązania stosowane zarówno w procesie produkcyjnym jak i organizacji nie przeszkadzają w codziennym przestrzeganiu zasad charakterystycznych dla regionu Kaszub. To dzięki kaszubskiej solidności i pracowitości oraz dbałości właściciela firmy o jakość wykonywanych usług, firma już od 20 lat cieszy się opinią solidnego wykonawcy.

Nasze kwalifikacje możemy potwierdzić referencjami pochodzącymi zarówno od instytucji jaki i osób prywatnych z Trójmiasta, oraz północnej części województwa pomorskiego.

Jesteśmy zgranym zespołem fachowców. Zadowolenie klienta z oferowanych przez nas usług jest celem nadrzędnym, dlatego zwracamy szczególną uwagę na jakość i organizację prac. Dzięki temu do minimum ograniczamy uciążliwość dla inwestora prac budowlanych. Każde z powierzonych nam zadań traktujemy indywidualnie i wykonujemy z największą dbałością.


Zapraszamy do współpracy i gwarantujemy naszym klientom satysfakcję z powierzonych nam zadań.

 


 

NEWSLETTER

imię:
e-mail:
chcę zrezygnować

KONTAKT

Zombruk Adam Płocki
ul. Spółdzielcza 7, 84-240 Reda
tel / fax: 58 678 32 55
e-mail: biuro@zombruk.pl